Oznamy na 19. nedeľu v období cez rok – 15. august 2021

Liturgický kalendár:

Streda: Sv. Helena, spomienka, Piatok: Sv. Bernard, opát a učiteľ Cirkvi, spomienka,  Sobota:Sv. Pius X., pápež, spomienka

KOŠECASvätá omša
Pondelok 18.00
Streda 18:00
Piatok 18:00
Nedeľa 7:00,     9:30

Dnes po sv.omši bude hodová zbierka. Za všetky milodary úprimne Pán Boh zaplať. Veľké poďakovanie všetkým, ktorí ste sa akýmkoľvek spôsobom pričinili o veľmi pekný priebeh hodových slávností v našom kostole.

V sobotu 21. augusta bude na hore Butkov v Ladcoch púť. Autobus pôjde z Košeckého Podhradia o 13:00 a z Košece o 13:15. Program púte nájdete na informačnej tabuli pred kostolom.

Charita: Zbierka školských potrieb pre najchudobnejšie rodiny. Hľadáme organizátora v našej farnosti.V lete sa kňazi navzájom zastupujeme. Ak potrebujete niečo vybaviť na fare, tak v týždni pred sv. omšou o 17 hod. Ak ste ma nezastihli, nechajte správu na tel. č. 0903 553 927. Hneď keď budem môcť, zavolám vám.