Oznamy na piatu pôstnu nedeľu

Pobožnosť Krížovej cesty sa pomodlíme dnes o 14:30h na hore Butkov v Ladcoch (autami pôjdeme od fary o 14:00h) a v piatok v kostole o 17:30hod.

Budúca Palmová (Kvetná) nedeľa je Nedeľou utrpenia Pána. Pri svätých omšiach požehnáme bahniatka. Kúpou viazaničky bahniatok za dobrovoľný príspevok môžeme podporiť činnosť našej farskej charity.

DeňKOŠECAKOŠECKÉ PODHRADIE
Pondelok18:00 ADORÁCIA
Streda7:00
Štvrtok15:00
Piatok18:00 17:30 KRÍŽ. CESTA
Sobota7:30
Nedeľa 7:009:308:15 Veľké
V pondelok bude sv. omša zo slávnosti Sv. Jozefa. Po sv. omši bude poklona Najsvätejšej sviatosti. V piatok bude detská sv.omša.

Predveľkonočná sv. spoveď bude v našej farnosti v pondelok 25. marca. V tomto týždni už začínajú spoločné sv. spovede v okolitých farnostiach. Prehľad nájdete na infor.tabuli a na internet.stránke farnosti. Preto záležitosti na fare si vybavte hneď po sv. omši.

Chorých v Nozdroviciach a v Košeci navštívim v stredu doobeda. V Koš. Podhradí v piatok doobeda.

Ďakujem za zorganizovanie minulotýždňovej slávnosti nedele radosti a oslavy mojich narodenín. Úprimne ďakujem za všetky štedré dary.

Na Veľký piatok chystáme Krížovú cestu ulicami Košece. Vďaka za každú pomoc pri jej organizovaní. Pán Boh zaplať za milodary na kvety k Božiemu hrobu.