DRUHÁ ADVENTNÁ NEDEĽA -5. december 2021

Verejné Bohoslužby sú zakázané. Krst môže byť (týždeň dopredu nahlásiť).

Diecézny biskup udelil dišpenz od účasti na sv.omšiach v nedeľu a prikázaný sviatok. Povzbudzujem k sledovaniu svätých omší a duchovných programov v televízii a rozhlase.

Liturgický kalendár: Pondelok: Sv. Mikuláš, biskup, Utorok: Sv. Ambróz, biskup a učiteľ Cirkvi, Streda: Nepoškvrnené Počatie Panny Márie, slávnosť,  Piatok: Preblahoslavenej Panny Márie Loretánskej.

Telefonicky si môžete požiadať o návštevu farskej kancelárie (môžem vám dopredu pripraviť čo potrebujete vybaviť) a tiež o sv. spoveď a sv. prijímanie. Návštevu chorých pred Vianocami vyhlásim neskôr.

Koná sa zbierka na charitu. Zbierku môžete podporiť v pondelok a v stredu v kostole, alebo vkladom na účet charity (informácie na tabuli pred kostolom a na farskej internet. stránke).

Zapísané úmysly sv. omší sa odkladajú. Odslúžené môžu byť po dohode, alebo po otvorení kostolov si ich prepíšte na nový termín.

Kostol bude otvorený k súkromnej modlitbe v pondelok a v stredu od 17:00 do 18:00 (ďalšie dni vyhlásim podľa situácie). Individuálne môžete požiadať o sv. spoveď a sv. prijímanie.