Oznamy na piatu pôstnu nedeľu- 26. marec 2023

Budúca Palmová (Kvetná) nedeľa je Nedeľou utrpenia Pána. Pri svätých omšiach požehnáme bahniatka. Kúpou viazaničky bahniatok za dobrovoľný príspevok môžeme podporiť činnosť našej farskej charity. Pobožnosť Krížovej cesty sa pomodlíme dnes o 14:00 na Kalvárii v Dubnici (autami pôjdeme od fary o 13:45) a v piatok v kostole o 17:30.

Farský kostol KošecaKošecké Podhradie
Pondelok18:00
Utorok14:00 pohrebný obrad
Streda07:00
Štvrtok15:00
Piatok18:00, 17:30 Krížová cesta
Sobota7:30
Nedeľa7:00, 9:308:15 Malé KP

Po každej sv. omši si môžete pozrieť výstavu Eucharistické zázraky. V pondelok po sv. omši bude poklona Najsvätejšej sviatosti. V piatok bude detská sv.omša. Bude aj erko stretnutie o 16:30 na fare.

Dnes je zbierka na pomoc prenasledovaným kresťanom a vojnovým utečencom. Za každý milodar úprimne Pán Boh zaplať.

Predveľkonočná sv. spoveď bude v našej farnosti v pondelok 3. apríla. V tomto týždni už začínajú spoločné sv. spovede v okolitých farnostiach. Preto záležitosti na fare si vybavte hneď po sv. omši.

Chorých v Koš. Podhradí navštívim v stredu doobeda. V Nozdroviciach a v Košeci v piatok doobeda.

Na Veľký piatok chystáme Krížovú cestu ulicami Košece. Vďaka za každú pomoc pri jej organizovaní.  Pán Boh zaplať za milodary na kvety k Božiemu hrobu.