Oznamy na Nedeľu Zoslania Ducha svätého – 28.máj 2023

Dnešnou Slávnosťou Zoslania Ducha sv. končí Veľkonočné obdobie. Od zajtra sa budeme modlievať namiesto modlitby Raduj sa Nebies Kráľovná, modlitbu Anjel Pána.
Pondelok: Svätodušný pondelok, spomienka Panny Márie, Matky Cirkvi, Štvrtok: Nový sviatok: Ježiša Krista Najvyššieho a večného kňaza (sv.omša v stredu večer a vo štvrtok ráno). Budúca nedeľa: Slávnosť Najsvätejšej trojice.

Sv.omše:

Farský kostol KošecaSv. spoveď
Pondelok18:00od 17:30
Streda18:00od 17:00
Štvrtok7:00po sv. omši
Piatok18:00od 17:00
Sobota15:00 Sobášna
Nedeľa7:00, 9:30

KOŠ. PODHRADIE: Sv.spoveď: Pondelok Veľké od 16:00, Malé od 16:45.

Sv.omša: Nedeľa Malé o 8:15

Vašich chorých v Košeci a v Podhradí navštívim vo štvrtok doobeda.

Dnes je zbierka pre potreby nášho kostola. Za každý milodar úprimne Pán Boh zaplať. V stredu bude po sv. omši poklona Najsvätejšej sviatosti. V piatok prvopiatková pobožnosť. Sviatosť manželstva chcú prijať: René Revák z Púchova a Monika Holičárová z Púchova.Naša farnosť spolu s detskou organizáciou erko organizuje pobytový letný tábor od 7. do 12. augusta. Prihlásiť môžete svoje dieťa u vedúceho tábora Martina Rychlého. Viac na informačnej tabuli a na farskej internet.stránke. Na budúcu nedeľu po rodinnej sv. omši o 9:30 budú mať tretiaci nácvik slávnosti Prvého sv. prijímania. Treba prísť s rodičom a priniesť slovníček s nálepkami sv. omší.