Oznamy na 18. nedeľu v období cez rok -6.august 2023

Budúca nedeľa: Hodová slávnosť pri príležitosti sviatku Nanebovzatia Panny Márie, patrónky nášho farského kostola a celej farnosti. Po sv.omšiach bude hodová ofera, za všetky milodary úprimne Pán Boh zaplať. V sobotu pred hodmi bude v kostole vyložená Najsvätejšia sviatosť oltárna k poklone od 18:00 do 20:00. Na záver poklony bude modlitba za farnosť a požehnanie. Od 18:00 bude príležitosť pristúpiť k sv.spovedi.

KošecaSvätá omšaKOŠ. PODHRADIE
Pondelok15:00 Pohrebná
Streda18:00
Piatok18:00
SobotaAdorácia 18:00-20:00
Nedeľa7:00, 09:30Veľké 8:15

Veľké Košecké Podhradie sv. omša nedeľa o 8:15.

Diecézna charita vyhlasuje zbierku školských pomôcok. Potreby pre školákov môžete darovať vzadu v kostole, kde aj sa dočítate viac informácii k zbierke.

V týždni ma bude zastupovať pán farár z Hornej Poruby. V prípade zaopatrovania, alebo pohrebu sa obráťte na neho. Kontakt má pani kostolníčka Palčeková a v Podhradí pani Galková. Ak bude počas zastupovania v Košeci, alebo v Podhradí pohreb so sv. omšou, vyhlásená večerná sv. omša v kostole nebude.