Oznamy na prvú pôstnu nedeľu

Pobožnosť Krížovej cesty sa v kostole pomodlíme dnes o 15:00 a v piatok o 17:30. V piatok sa budú modliť Krížovú cestu otcovia našej farnosti.

Sv. omše

DeňKOŠECAKOŠECKÉ PODHRADIE
Pondelok18:00
Streda18:00   ADORÁCIA
Štvrtok7:00
Piatok18:00
Nedeľa 7:009:308:15 Veľké
Chorých v penzióne navštívim v utorok doobeda. Spovedať začnem od 9:30 v spoločenskej miestnosti, potom prinesiem sväté prijímanie ležiacim.
Streda, piatok a sobota sú jarné kántrové dni. Úmysel: Príprava na pokánie a sviatosť zmierenia a činorodá láska k blížnemu. Záväzný je jeden deň.
V stredu po sv. omši bude poklona Najsvätejšej sviatosti.
Dnes je zbierka na charitu. Za všetky milodary úprimne Pán Boh zaplať.
Je čas na platenie daní a tak si opäť dovolím upozorniť, že aj 2 percentá z vašich daní pomôžu podporiť naše Občianske združenie Košecké zvony.
Peniaze sú použité na aktivity v našej farnosti (tábory pre deti, činnosť spevokolov, organizovanie podujatí vo farnosti…). Za podporu ďakujeme. Tlačivo nájdete vzadu v kostole. Ďalšie informácie nájdete aj na farskej internet. stránke.