Oznamy na piatu veľkonočnú nedeľu

Liturgický kalendár: Pondelok: Sv. Katarína Sienská, panna a učiteľka Cirkvi, patrónka Európy, Streda: Sv. Jozef, robotník, Štvrtok: Sv. Atanáz, biskup a učiteľ Cirkvi, Piatok: Sv. Filip a Jakub, apoštoli. Májová pobožnosť bude bývať desať minút pred sv. omšami.

Sväté omše a sv. spoveď:

DeňKOŠECAKOŠECKÉ PODHRADIE
Pondelok18:00 Sv. spoveď: Veľké 16:30
Malé 17:15
Streda18:00 spoveď od 17:30Adorácia
Štvrtok7:00 spoveď po omši
Piatok18:00 spoveď od 16:30
Sobota7:00 RUŽENEC7:30 SV.OMŠA
Nedeľa 7:009:30 Rodinná8:15 Veľké

V stredu po sv. omši bude poklona Najsvätejšej Sviatosti. V piatok po sv. omši prvopiatková pobožnosť. Prvá sobota v mesiaci: Stretnutie ctiteľov Panny Márie: 7:00 Sv. ruženec, 7:30 sv. omša.

Vašich chorých v Košeci a v Podhradí navštívim vo štvrtok doobeda.

V sobotu 4. mája bude v Rajeckej Lesnej Fatimská sobota za účasti nášho a púchovského dekanátu. Sv. ruženec začne o 10:00 a sv. omša o 11:00. Možnosť pristúpiť k sv. spovedi.

11.mája bude detská púť do Rajeckej Lesnej. Zapísať sa treba u vedúceho detských stretiek Martina Rychlého.

V lete organizujeme detský tábor. Ešte je niekoľko voľných miest. Ak váhate prihlásiť deti kvôli finančnej náročnosti, neváhajte ma osloviť. Spolu s farskou charitou nájdeme riešenie.