Prerušenie prezenčnej činnosti od 22.11.2021

Milí eRkári a milé eRkárky,

Vzhľadom na rýchlo sa zhoršujúcu epidemiologickú situáciu a aktuálny covid automat platný od 22. 11. 2021 sme sa rozhodli prerušiť prezenčnú činnosť. Tento stav prerušenia bude trvať po dobu jeho platnosti, ktorá bola avizovaná na tri týždne (do 12. 12. 2021).

V piatok sa stretko NEUSKUTOČNÍ !!!

Pozastavením osobného stretávania sa chceme napomôcť k spomaleniu nákazy. Tento čas využijeme na tvorivú prípravu blížiacej sa Dobrej noviny v našich farnostiach. O konkrétnych možnostiach koledovania budeme informovať po vyhlásení opatrení, týkajúcich sa vianočných sviatkov.

„Zveruje sa vám tá najťažšia a najfascinujúcejšia úloha: stáť na nohách, keď sa zdá, že sa všetko rúca; byť strážcami, ktorí dokážu vidieť svetlo v noci; byť staviteľmi uprostred trosiek – a je ich toľko v dnešnom svete; a vedieť snívať.” (Pápež František, Slávnosť Krista Kráľa, 21. novembra 2021)

Pripravujeme aktivity na advent, adventný kalendár, stopy adventu a iné. Viac informácií zverejníme vo štvrtok.

Ďakujeme za pochopenie a zostante zdraví.

Vaši animátori