Oznamy na 34. nedeľu v období cez rok

Nedeľu Krista Kráľa

26. november 2023

Dnešnou nedeľou končí cirkevný rok. Dnes poobede o 14:30 bude pred vyloženou Sviatosťou oltárnou pobožnosť ku Kristovi Kráľovi. Môžeme získať za obvyklých podmienok úplné odpustky.

Liturgický  kalendár:  Štvrtok: Sv. Ondrej, apoštol. Budúca nedeľa – Prvá adventná, začiatok cirkevného roka

DeňKOŠECAKOŠECKÉ PODHRADIE
Pondelok18:00
Streda18:00PO SV.OMŠI ADORÁCIA
Štvrtok7:00
Piatok18:00
Sobota7:00 SV. RUŽENEC 7:30 SV. OMŠA
Nedeľa 7:009:308:15 Malé KP       é KP

Príležitosť pristúpiť k sv. spovedi je v pondelok až sobotu pred každou sv. omšou.

V piatok bude po sv. omši prvopiatková pobožnosť. Máme prvú sobotu v mesiaci. Stretnutie členov ružencových spoločenstiev a ctiteľov Panny Márie začne modlitbou sv. ruženca o 7:00 a pokračovať bude mariánskou sv. omšou.

Na budúcu nedeľu bude zbierka na charitu. Za všetky milodary úprimne Pán Boh zaplať. Môžete si priniesť do kostola adventný veniec, počas sv.omše ich požehnáme.

Na budúcu Prvú adventnú nedeľu bude o 9:30 rodinná sv. omša.  Predvianočná sv. spoveď bude v našej farnosti v pondelok 18. decembra.