Oznamy  na  Prvú adventnú nedeľu

3. december 2023

Dnes o 13:30 pozývame na požehnanie adventného venca vo Veľkom KP a o 14:30 požehnanie adventného venca v Košeci. Vystúpi náš Kresťanský spevokol.

LITURGICKÝ KALENDÁR:   Pondelok: Sv. Barbora, panna a mučenica Streda: Sv. Mikuláš, biskup,  Štvrtok: Sv. Ambróz, biskup a učiteľ Cirkvi, Piatok: Nepoškvrnené počatie Panny Márie, prikázaný sviatok

KOŠECAKOŠECKÉ PODHRADIE
Pondelok18:00
Streda18:00 PO ADORÁCIA
Štvrtok7:00
Piatok 7:00      18:0017:00 Malé
SobotaPODĽA KRSTOV
Nedeľa 7:00       9:308:15 Veľké

Dnes je zbierka na charitu. Za všetky milodary úprimne Pán Boh zaplať.

V týždni nahláste vašich chorých k predvianočnej sv. spovedi. V Košeci v sakrstii kostola, v Podhradí u p. Porubčanovej, alebo u p. Galkovej.

Predvianočná spoločná sv. spoveď bude v našej farnosti v pondelok 18. decembra.

Snúbenci, ktorí plánujete na budúci rok vstúpiť do manželstva, nezabudnite sa prihlásiť do predmanželského kurzu na stránke: domanzelstva.skPo druhej adventnej nedeli začnú rorátne sv. omše. Pripravte si lampášiky.